O nas

• Żłobek i Punkty Przedszkolne w Centrum Edukacji Nad Wierzycą są zainspirowane skandynawskim, a w szczególności fińskim modelem wczesnej edukacji. Wzorujemy się na nim, ponieważ jest to obecnie wiodąca metoda edukacyjna na świecie. To model, w którym dzieci uczą się poprzez zabawę i osiągają najlepsze wyniki w światowych rankingach edukacyjnych. Jesteśmy placówką wychowania przedszkolnego, która zapewnia dzieciom w wieku od 1 do 6 roku życia opiekę i edukację, której oczekuje każdy troskliwy i kochający rodzic.

• Mieścimy się przy ul. Owidzkiej 20, w trzech nowoczesnych budynkach w pełni przystosowanych do wszechstronnego rozwoju dzieci. Oferujemy nie tylko starannie przygotowaną przestrzeń do rozwoju, ale także mądre, nowatorskie spojrzenie na opiekę nad najmłodszymi dziećmi oraz edukację przedszkolną. Nasi pracownicy mają wieloletnie doświadczenie, wysokie kwalifikacje oraz wielką pasję do pracy z dziećmi. Starannie dbamy o rozwój naszych nauczycieli. Dlatego regularnie uczestniczą w kursach i konferencjach podnoszących kwalifikacje w zakresie modeli wychowania i edukacji, które oferuje placówka. Zapewniamy również opiekę psychologa oraz logopedy.